Karta Stałego Klienta

WAŻNY KOMUNIKAT DLA KLIENTÓW DOTYCZĄCY KARTY STAŁEGO KLIENTA W WERSJI PAPIEROWEJ

Z dniem 31 sierpnia 2023 r. zamknięty został dotychczasowy program lojalnościowy dla stałych klientów naszej Spółdzielni tj. karta stałego klienta w wersji papierowej. Decyzją Zarządu Spółdzielni od dnia 1 września 2023 r. obowiązywać będzie karta stałego klienta w wersji elektronicznej /HpspPremiumPlus/.

W związku z powyższym informujemy:
Od 1 września 2023 r. nie będzie możliwości uzyskania wpisu do starej karty stałego klienta.
Do 31 GRUDNIA 2023 r. będzie możliwa realizacja premii ze starej karty stałego klienta BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ WPISÓW W KARCIE.  
Realizacja premii dokonywana będzie na oddzielnym paragonie z uwagi na konieczność zachowania paragonu na potrzeby rozliczenia, zgodnie z regulaminem karty.
Użycie elektronicznej karty stałego klienta przy realizacji premii z papierowej karty stałego klienta NIE BĘDZIE MOŻLIWE. Za utrudnienia przepraszamy.

GORĄCO ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z KARTY STAŁEGO KLIENTA W WERSJI ELEKTRONICZNEJ.
Szczegółowe informacje dotyczące nowego programu lojalnościowego znajdują się w formularzu rejestracyjnym. Pomocą służyć będą także pracownicy naszych sklepów.
Przygotowany atrakcyjny system naliczania punktów uprawniających do uzyskania bonu na zakupy z pewnością zachęci Państwa do pozostania w gronie naszych stałych klientów.
DZIĘKUJEMY ZA DOTYCHCZASOWE 20 LAT RAZEM
LICZYMY NA KOLEJNE  20 :-)!